Využití LED pásků v domácnosti

Technologie LED ideálním způsobem spojuje vysoký výkon a nízkou spotřebu. Světelné zdroje dávají široké využití ve vybavení v domácnosti, jsou vhodné i pro kanceláře, veřejné prostory nebo provozovny. Svítidla mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození a mnohonásobně delší životnost. Investice do LED osvětlení je rychle návratná a přispívá ke zvýšené kvalitě prostředí.

Flexibilní délka i tvar

LED pásky jsou velmi zajímavou variantou, která vám umožní pracovat se světlem, zvýraznit zajímavé části interiéru a dodat bytu originální vzhled. Pružný tenký pásek je osazený drobnými zdroji. Můžete jej zcela jednoduše zastřihnout na požadovanou délku. Spodní strana je opatřena lepidlem, přitlačením pásky libovolně umístíte na police, spodní hrany kuchyňských skříněk či přímo na zeď. Není třeba složitá příprava ani montáž. Pásek můžete vést rovně, ale pracovat i s různě zakřivenou linií.

Náladové osvětlení

Nenápadný pásek dobře přilne ke všem běžným povrchům, pozornost převezmou rozsvícené zdroje. I velmi malé body dokáží zajistit příjemné rozptylové světlo. Intenzitu světla můžete ovlivnit počtem bodů, délkou pásku, ale také ovladačem. Podle typu zpracování je možné vybrat i LED pásky s regulací intenzity a barvy světla. Pruh světelných bodů může doplnit a zvýraznit členitý profil místnosti, olemovat obývací stěnu a upozornit na zajímavé dekorace. Jako samostatný zdroj vydává příjemné doplňkové světlo, dostatečně osvětlí své bezprostřední okolí pro běžné činnosti.

Originální řešení

Nový způsob osvětlení můžete využít i jako zdroj přímého světla v kuchyni. LED pásek může vést pod spodní hranou kuchyňských závěsných skříněk a splnit funkci přímého osvětlení pracovní desky. Využití se nabízí i pro koupelnu jako lemování zrcadel nebo polic.

LED pásky nabízí skutečně široké využití v domácnosti a záleží jen na vaší fantazii. Pro zapojení stačí přístup k zásuvce. Montáž i demontáž jsou záležitostí chvilky. Vyzkoušejte novinku a oživte váš byt zajímavým osvětlením. Pásky nabízí atraktivní a zároveň funkční řešení.