Výhody LED osvětlení

LED osvětlení vám obecně garantuje vydatný zdroj světla, nízkou spotřebu energie a široké portfolio svítidel vhodných pro instalaci v interiéru i venku. Neméně důležitá a výhodná je i dlouhá životnost a vyšší odolnost vůči mechanickému poškození. LED osvětlení se tak dostává do popředí zájmu domácností, ale i kanceláří, škol, a provozoven.

Příznivé pro oči

LED technologie vydává bílou barvu světla blízkou přirozenému dni. Ani při soustředěné dlouhé práci tak nevzniká podráždění očí. Světlo účinně oddaluje vznik únavy a možnou bolest hlavy. Svítidla doporučujeme jako přímé osvětlení pracovního stolu, studentského koutku nebo pracovní plochy v kuchyni. Světlo nezkresluje barvy, dokonale zvýrazní i detaily.

Svítidla pro jakýkoli prostor

Současní výrobci začleňují technologie LED do všech oblastí. Vybírat můžete stropní nebo nástěnná svítidla pro doplnění obývacích prostor, malé lampičky pro přímé osvětlení pracovního stolu nebo pro čtení. Praktické osvětlení kuchyně můžete řešit instalací LED pásků nebo reflektorových či bodových svítidel. Jemné osvětlení nabízí přisazená svítidla pro prostory chodeb nebo schodišť. Zvláštní kategorií jsou zdroje pro osvětlení venkovních ploch, které jsou navrženy se zvýšenou odolností vůči změnám počasí a dešti. Postupně můžete vyměnit veškerá svítidla. LED pro vás bude přínosem v kvalitnějším osvětlení a v delší životnosti.

Úspora nákladů

Velkou výhodou je nízká spotřeba energie. I relativně malý zdroj vydává vydatné světlo a pracuje s minimálním odběrem. Při osvětlení chodeb nebo velkých prostor se nemusíte bát vysokých provozních nákladů. Další úsporu přináší mnohonásobně delší životnost a odolnost vůči poškození. LED svítidla vydávají maximální výkon po celou délku životního cyklu. Nevyžadují tak častou výměnu a jsou odolným zdrojem i pro místa s vysokou vlhkostí nebo prašností.

LED zdroje se stávají preferovaným typem osvětlení. Prohlédněte si nabídku a zvažte možnosti úspory energie i zlepšení životního prostředí. LED svítidla jsou garancí spokojenosti.