LED lampičky v interiéru

Při instalaci svítidel zpravidla dělíme prostor do několika úrovní. Stropní svítidla zajišťují rozptylové světlo pro běžné činnosti. Navozují příjemnou atmosféru a osvětlují stejnoměrně celý prostor. Další úrovní jsou nástěnná svítidla, která dosvěcují prostor pro relaxaci, pracují jako náladové osvětlení. Je možné je kombinovat s lustry, nebo využít jejich jemnější úroveň svítivosti samostatně. K práci, čtení nebo studiu pak vybíráme samostatné přímé zdroje.

Ochrana zraku

LED technologie nabízí ideální variantu vydatného světla a nízké spotřeby energie. I při dlouhé soustředěné práci nezavdávají podráždění očí nebo vzniku únavy. Kvalitní svítidla využívají bílou barvu světla, která je blízká přirozenému dni. Navíc i relativně malý zdroj dokáže vydat vydatný proud světla.

Variabilní uzpůsobení

Lampičky na stůl jsou vyráběny v řadě možností. Pro pracovní stoly doporučujeme světla v konstrukci s pohyblivým ramenem. Libovolně tak můžete měnit směr proudu světla. Podle potřeby jej můžete přiblížit nebo oddálit. Pro pohodlné čtení v posteli se pak nabízí zajímavé designy, které vyhoví nárokům dostatečného osvětlení a zároveň elegantně doplní vybavení ložnice.

Nízká spotřeba a dlouhá životnost

Nespornou výhodou LED zdrojů je pak nízká spotřeba energie. Patrná úspora je nejvíce v zimních měsících, kdy se výrazně prodlužuje doba svícení. Druhou složkou v úspoře nákladů je také dlouhá životnost. Zdroje jsou navržené s vysokou odolností k mechanickému poškození nebo otřesům. Dokáží bez vady dlouhodobě fungovat i v náročném prostředí s vysokou vzdušnou vlhkostí nebo prašností. Běžné náklady snížíte i minimální potřebou obměňovat světelné zdroje.

LED svítidla jsou technologií budoucnosti. Vsaďte na vysokou kvalitu s garancí dlouhé životnosti. Při instalaci nových svítidel zvažte možnost aplikace novinek, LED zdroje jsou vhodnou alternativou i za stávající osvětlení.