Výhody LED žárovek

LED zdroje jsou v současné době velmi propagovaným typem osvětlení. Nejedná se však o krátkodobý módní trend. Vysoká efektivita svítidel, odolnost vůči poškození, mnohonásobně delší životnost a zejména velmi nízká spotřeba energie směrují LED žárovky mezi trvale žádané a výhodné produkty.

Výměna neefektivního osvětlení

Výrobci využívají velký potenciál technologie a LED žárovky nabízí nejen v řadě nově vyráběných svítidel. Trh zásobují kvalitními produkty v rozměrech a paticích podle starších spotřebičů. Bez nutnosti složité technické úpravy nebo výměny celého zdroje tak můžete nahradit stávající osvětlení za efektivnější a úspornější.

Využití pro interiér i venkovní prostory

Vysoká odolnost žárovek nabízí široké využití. LED zdroje pracují s mnohonásobně vyšší odolností vůči mechanickému poškození nebo otřesům. Také dokáží lépe pracovat v náročném prostředí, vyrovnají se s vysokou prašností i vzdušnou vlhkostí. Jsou tedy ideálním osvětlením nejen pro hlavní obývací prostory, ale i kuchyně nebo koupelny. Využití a bezpečný provoz zaručí i v garáži, osvětlení příjezdové cesty nebo venkovního sezení.

Dvojnásobná úspora

Vysoká odolnost zdrojů pak zdvojnásobuje efekt úspory. LED žárovky využívají velmi nízký odběr energie. Zejména v zimních měsících, kdy se prodlužuje doba svícení, tak ušetříte náklady na běžný provoz. Další náklady ušetříte i díky až několikanásobně delší životnosti a minimální potřebě obměny zdroje.

Komfortní osvětlení pro práci i relaxaci

LED technologie vydává příjemné bílé světlo, imituje tak přirozené denní osvětlení. Taková forma světla je příznivá pro práci, čtení, ale i relaxaci. Zabraňuje vzniku únavy a bolesti hlavy, napomáhá lepšímu soustředění. LED žárovky doporučujeme pro instalaci nových zdrojů a určitě stojí za zvážení při úpravě osvětlení již starších spotřebičů. Přesné technické parametry jednotlivých patic najdete v přehledné nabídce. Jako inspirace poslouží i zajímavé portfolio designových interiérových svítidel.