Jak využít LED pásky

LED pásky jsou velmi zajímavou možností, jak doplnit, ozvláštnit nebo zvýraznit část interiéru. Spojují vydatné světlo se zajímavým designem a úspornou spotřebou. Využijte i vy snadnou instalaci a bohatou škálu možností.

Pružný a ohebný pásek

Kouzlem LED pásků spočívá v jejich konstrukci, využívají ohebný plastový proužek, který je osazený drobnými zdroji. Pásek můžete libovolně tvarovat, zastřihnout do požadované délky. Zadní strana je opatřena tenkou vrstvou lepidla, při instalaci tedy stačí pouze pásek přitlačit na požadované místo a zajistit přístup k elektrickému zdroji. LED pásky můžete umístit na spodní hranu skříněk, po obvodu nábytku, dveří, nebo vytvořit nápaditou a originální světelnou instalaci přímo na volné stěně.

Barvy a jas

Drobné zdroje vydávají příjemné bílé světlo. Mají dostatečnou vydatnost, poslouží jako přímé osvětlení pracovní desky, nicméně dovolují ještě další efekty. Speciálně upraveným ovladačem můžete měnit barvy podle RGB, nastavit můžete automatickou proměnu barev či jejich střídání. Velmi snadno tak upravíte běžný zdroj světla na náladové osvětlení.

Upoutá pozornost

LED pásek výborně upoutá pozornost. Často je tedy využívaný nejen pro doplnění interiéru bytu, ale i k instalaci do výlohy obchodu. Originálně nasvícené zboží, zvýraznění akcí nebo slev, s minimální spotřebou energie. Stejnou službu prokáže pásek i při úpravě baru, recepce nebo veřejného prostoru. Dá vám volné ruce a dovolí perfektně využít nápady interiérového designérství.

LED pásky jsou novým typem osvětlení. Využívá malou spotřebu, nabízí velmi originální možnosti v práci se světlem. Zkuste se inspirovat i vy a využijte jedinečné možnosti. Olemujte své oblíbené místo v bytě drobnými světly. Nalaďte barvu osvětlení podle vaší nálady.