EGLO – kvalita a nápaditost

Specializovaný eshop Trendy svítidla vám předkládá širokou nabídku osvětlení pro domácnost, kancelář i venkovní prostory. Při výběru produktů vždy dbáme na dodržení vysoké kvality materiálů i zpracování. Našim klientům doporučujeme svítidla od předních výrobců – například mimořádně kvalitních produktů EGLO.

EGLO do svého portfolia zařazuje především spojení moderních technologií s nápaditým designem. Pracuje s barvami, kovem v lesku i matu, sklem i plastem. Originální svítidla oživí každý interiér, dodají mu hravost. Nebojte se nových tvarů nebo výrazných řešení. Svítidla pro váš byt nemusíte vybírat jen podle účelnosti a výkonu. Svítidla Eglo vám nabízí oboje – vysokou svítivost a dokonalý desing.

Osvětlení pro celý dům

V nabídce můžete procházet jednotlivé typy osvětlení. Desing vždy respektuje účel světla a krásný vzhled podtrhuje praktické využití. Jednotlivé zdroje tak pracují s potřebnou intenzitou, možností směrovat kužel světla, navodit atmosféru. Lampičky na pracovní stůl důrazně naplňují potřebu vydatného osvětlení pro práci či studium. Konstrukce řeší možnost zdroj světla polohovat a zaměřit žádaným směrem. Oproti tomu u osvětlení ložnic je intenzita svícení ubrána ve prospěch jemného náladového osvětlení, které přispěje klidné relaxaci. Jinak jsou řešené zdroje hlavního roptylového světla pro obývací pokoje. Všechny produkty však spojuje nápadité zpracování květinových motivů, geometrický tvarů nebo barevných kombinací. Hrou se světlem i originálním designem můžete vytvořit jedinečný prostor. EGLO se nebojí využít ani luxusní materiály. Zejména ve zpracování osvětlení pro obývací nebo reprezentativní prostory. Chrom v kombinaci s pravým křišťálem rozehraje světlo v tisících odstínech a zapůsobí jako efektní dekorace.

Designová světla i pro zahradu

Stylové zpracování nechybí ani v nabídce venkovního osvětlení. I zde můžete vybírat z široké řady barev, velikostí, ale i způsobu instalace. Venkovní svítidla můžete umístit jako přisazená svítidla na zeď domu, závěsná ke vstupním dveřím či do venkovního sezení. Nabízí se také lampy se stojany. Svítidla jsou uzpůsobena pro provoz v náročném venkovním prostředí. Kryt zdroje chrání před vlhkostí, deštěm, přímým UV zářením, ale i kolísáním teplot.

Žárovky i náhradní zdroje

LED technologie vám nabízí velkou úsporu. Samotný provoz svítidel počítá s minimálním odběrem energie, zejména v zimních měsících, kdy narůstá délka svícení, tak pocítíte jasný efekt v běžných nákladech. Druhou složkou úspor je také delší životnost a odolnost zdrojů. LED žárovky si poradí se vzdušnou vlhkostí, prachem, mechanickým namáhaním i otřesy. EGLO do své nabídky zahrnuje i kvalitní doplňky. Ke všem svítidlům můžete objednávat vysoce kvalitní žárovky, bodovky i zářivky.

Využijte ucelené nabídky a projděte si jednotlivé výrobky. Jsme si jisti, že kvalitní a krásně zpracovaná svítidla EGLO zaujmou i velmi náročné zákazníky. LED svítidla značky EGLO nabízíme s 5 letou zárukou.