Inspirující řešení – Lucide

Náš eshop cílíme na zákazníky, kteří se zajímají o trendy. Nebojí se netradičních kombinací a dokáží ocenit originální zpracování. Ideálním zástupcem inovativního výrobce svítidel je značka Lucide. Belgické nápady oživí váš byt, dodají jiskru každému interiéru.

Stylová zahrada

Při postupné procházce katalogem svítidel můžeme začít s inspirací venku. Venkovní svítidla vám zpříjemní příchod domů, upozorní na překážky v cestě, navodí bezpečnou atmosféru. Lucide přináší řešení pro závěsná, přisazená i samostatně stojící světla. Kryty svítidel jsou profesionálně navrženy pro vysokou odolnost vůči proměnám počasí, dešti i vlivům UV záření. Venkovní světla se stanou spolehlivým zdrojem a krásným doplňkem zahrady zároveň.

Příjemné a praktické řešení

Vstoupíme do domu, chodbám a verandám může velmi dobře posloužit vestavěné svítidlo. Výhodou světel je relativní nenápadnost. Okrouhlé tvary můžete vybírat v několika variantách, dobře osvětlí i velkou plochu a díky zapojení LED technologie zajistí dlouhý bezchybný provoz.

Originální tvary i kombinace

V hlavní obytné místnosti můžete pracovat s náměty a motivy podle přání. Lucide využívá všech kombinací a mateirálů. Chrom, sklo, ocel, provádí v lesklém i matném podání. Nebojí se barev. Zvlášť si umí pohrát s liniemi a stylizací. Závěsná svítidla podtrhnou vaši originalitu a oživí váš prostor.

Moderní úsporná svítidla

Lucide si nehraje jen s tvary. Využívá maximálně moderní technologie a spojuje vysokou užitnost s krásou. LED svítidla vydávají příjemné vydatné světlo. Pracují s úsporným odběrem energie a vykazují mnohonásobně delší životnost. Natolik kvalitní zdroj si zaslouží luxusní obal. Stojací svítidla i stolní lampy vám zaručí příjemné prostředí pro čtení i ruční práci, zároveň neztratí nic z luxusu a originality.

Krásným světlem můžete oživit každou část domu. Nebojte se experimentovat a hledat inspiraci u cizích výrobců. Rodinný dům, firemní prostory i bary nebo restaurace můžou nést otisk vaší osobnosti. Nevybírejte z nudných katalogů masivních produkcí. Vsaďte na kreativitu. Okouzlí vás.