Stropní svítidla

Při vybavení místnosti je hlavní pozornost upřená ke stropním svítidlům. Příjemné rozptylové světlo pro běžné činnosti i pohodovou atmoféru můžete získat jediným stiskem vypínače. Stropní svítidla navíc můžou i zajímavě doplnit styl celého interiéru.

Univerzální

Stropní svítidla najdou uplatnění v celém bytě, ale i v kanceláři, reprezentativních místnostech, čekárnách. Pestrá nabídka produktů vám dává volné ruce při výběru. Volit můžete světla ve velmi nenápadném designu. Hladké linie, nejčatěji zpracované v bílém krytu, neruší okolní vybavení ani barevné ladění. Svítidla zajistí dostatečné osvětlení i plnou univerzálnost. Při změně vybavení, výmalby nemusíte instalovat a vybírat vhodnější nové zdroje. Kryty navíc velmi dobře odolávají prachu, vlhkosti, mechanickému poškození. Stropní svítidla tak garantují dlouhou životnost a plný výkon po celou dobu životního cyklu.

Variabilní

Zajímavou variantou jsou svítidla s možností měnit a směrovat proud světla. I zde můžete vsadit na jednoduché a hladké linie, ale v nabídce nechybí ani světla v kombinaci lesklého kovu, keramických stínidel nebo barevných stylizací. Jednotlivé díly svítidel můžete volně upravit. Zdůraznit zajímavou část vybavení nebo obraz, nasvítit část sezení pro zlepšení viditelnosti při čtení nebo hře deskových her. Natočením světel do rohů místnosti získáte příjemné tlumené náladové osvětlení. Jedinou instalací můžete libovolně proměňovat úroveň i intenzitu osvětlení celé místnosti.

Originální

V neposlední řadě můžete vsadit na originalitu. Moderní trendy využívají všechny možnosti a pracují se všemi materiály. Vybírat tak můžete kvalitní svítidla s jasnou stylizací s květinovými motivy, geometrickými tvary nebo v kombinaci skla, chromu, dřeva i plastu.

Úsporná

Zásadním doporučením při volbě osvětlení je orientace na LED technologie. Moderní osvětlení využívá silný zdroj světla s minimální spotřebou energie. Ideální poměr výkonu a nízkých nákladů pak přináší ještě další úsporu. LED svítidla pracují s mnohonásobně delší životností. Vysoký výkon světel nastupuje ihned po zapnutí a neklesá v průběhu celého životního cyklu. Zdroje jsou odolnější vůči mechanickému poškození i otřesům. Prolistujte si nabídku profesionálního prodejce osvětlení. Jistě najdete inspiraci pro vybavení vašeho bytu i vy.