Funkční, krásné a úsporné osvětlení pro každý interiér

Základem vybavení bytu, kanceláře či provozovny jsou nejen podlahy a nábytek. Styl a intenzita osvětlení výrazně určuje atmosféru prostoru, dokáže pokoj opticky zvětšit, zdůraznit zajímavé doplňky nebo funkční prvky. Ovlivňuje také pohodlí, špatně zvolená svítidla můžou působit podráždění očí, bolest hlavy, nesoustředěnost. Při řešení interiéru doporučujeme věnovat dostatečný čas volbě svítidel, jejich rozmístění, intenzitě i barvě světelného toku.

Zajímavý design s podmínkou

V bohaté nabídce svítidel a osvětlení předních výrobců najdete zajímavě zpracovaná svítidla všech stylů i zpracování. Moderní design často využívá stylizace, kombinuje lesklý i matný kov, sklo, plast, nebojí se ani výrazných barev a kontrastů. Zcela opačnou volbou je relativně nenápadné zpracování, které spoléhá na neutrální bílou nebo kov. Jemně doplní styl interiéru a nechá pracovat pouze světelný kužel. Světla mají konstrukce, které je možné libovolně směrovat nebo posouvat. Skvělým prostředkem jsou také stmívače nebo senzory, které opět zvýší uživatelské pohodlí. V nepřeberném množství typů a barev svítidel je zprvu těžká orientace. Styl svítidla vás zaujme na první pohled, pro splnění potřebných funkcí je však třeba brát v úvahu přednostně i výkon, barvu světla a intenzitu.

Od návrhu po montáž

Prostřednictvím našeho e-shopu i kamenných prodejen vám nabízíme nejen pestrou škálu svítidel, ale i pomoc při výběru. Specializujeme se na osvětlení, dokážeme vám pomoci zúžit výběr na zdroje, které vyhoví vašim nárokům, velikosti osvětlované místnosti i jejímu účelu. S profesionálním odhadem vám také pomůžeme předejmout budoucí vývoj. Například dětské pokoje se velmi rychle proměňují v závislosti na zvyšující se požadavky a dospívání dětí. Pomůžeme vám najít kvalitní svítidlo s jistotou spolehlivého a úsporného provozu, které vyhoví i v horizontu dekády.

Nebojte se změn

Současně s výběrem svítidel a jejich dodáním vám zajistíme i odbornou instalaci na místě. Běžná domácnost není vybavená potřebným nářadím, může vám chybět i potřebná zkušenost s montáží. Nemusíte složitě shánět svítidla a následně poptávat ochotného řemeslníka v okolí. Od drobných úprav a výměn jsme schopni zastřešit i náročné rekonstrukce svítidel do ramp, podhledů nebo do ploch zabudovaných v nábytku.

Nedělejte kompromisy a investujte do trvale kvalitního osvětlení. Pomůžeme vám najít vhodný typ svítidel pro jakoukoli místnost s ohledem na reálné potřeby i požadovaný design. Správnou volbou světelných zdrojů lépe využijete obývaný prostor, zvýšíte i vlastní komfort a interiér vybavíte s jistotou mnoha let bez nutných oprav, náhrad nebo výměn.