S citem pro detail

Na trhu je nepřeberné množství svítidel různorodých stylů, vybavené různými technologiemi, s odlišným vytvořením atmosféry. Výběrem svítidla můžete pomoci nebo ublížit vašemu interiéru.

Nevíte si rady a jste ztraceni? 

Navštivte naše světelná studia a oslovte naše odborníky, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného osvětlení pro váš domov. Ke každému výběru osvětlení přistupujeme individuálně. Není to jen o prodeji! Je to především o tom poznat potřeby zákazníka a stylu interiéru do kterého má svítidlo zapadnout, jak po stránce světelné, tak po stránce designové.  Naše studia jsou koncipována jako ukázka vzorků různých stylů, materiálů, technologií, světelných atmosfér. To že u nás nenajdete přesně ono svítidlo, které hledáte neznamená, že ho nemáme v portfóliu.  

Každá zakázka je výzva. Každý prostor si žádá jiné osvětlení.

V projektech se dostáváme do různorodých interiérů, různých stylů.

Pro tento projekt byla s citem navržena varianta žlutého látkového svítidla se zakázkovou výrobou. Svítidlo svým designem doplňuje interiér vybavený zařízením v retro stylu a měkké rozptýlené světlo vytváří příjemnou atmosféru celého prostoru. Pro snadnější výběr a posouzení prostorů vám dodáváme i adekvátní servis: konzultace na místě, úpravy svítidel dle požadavku(prodlužování, zkracování kabeláže, barva konstrukcí, stínidel aj.) a v neposlední řadě montáž.

Nebojte se a oslovte nás, budete překvapeni množstvím variant, které vás ani nenapadnou…