katalogy svítidel

EGLO

Široký sortiment svítidel v moderním i klasickém designu nabízí Rakouská firma EGLO. Interiérová, venkovní i solární svítidla a to vše za příznivé ceny.

EGLO Interiér
EGLO Venkovní
EGLO TOP line
EGLO zdroje
Stars of light
EGLO Vintage
Technická svítidla
EGLO Ventilátory
logolucide

LUCIDE

Svítidla belgické značky Lucide přinášejí na náš trh inspirující řešení v osvětlení. Řady moderních a klasických sérií nabízejí možnost dokonalého dotváření bytových, kancelářských či exteriérových prostor, s ohledem na individuální preference každého zákazníka.

Lucide Interiér
LUCIDE Venkovní
LUCIDE žárovky
lucismal

LUCIS

Český výrobce interiérových svítidel s ručně foukaným trojvrstvým sklem. Firma se zaměřuje především na kvalitu a funkčnost svítidel.

Katalog 18-20
Katalog 20-22
skylogovel

SKYLIGHTING

Světelné zdroje SKYLIGHTING za velmi příznivé ceny.

ZDROJE Katalog
osmont

OSMONT

Česká firma nabízí ve svém sortimenu svítidla s ručně vyráběnými stínítky z třívrstvého opálového skla. Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, i svítidla závěsná. V celém sortimentu je nabídnuta široká škála světelných zdrojů. Svítidla mohou být vybavena i vysokofrekvenčními senzory nebo nouzovými jednotkami.

OSMONT
redo

REDO Group

Nabídka designových svítidel rumunského výrobce, který působí na trhu již více jak 19 let.

REDO Interiér
Venkovní svítidla
REDO Smarter
REDO Incanti
ecodesignlogo

ECO-DESIGN

Český výrobce svítidel, který ři výrobě využívá ekologických materiálů jako je speciální sádra, sklo, kov. Svítidla osazuje jen značkovými elektrokomponenty tak, aby kvalita  svítidel byla vynikající.

Značka ECO-DESIGN je výrobce designových svítidel s tradicí již od roku 1995 a je držitelem několika ocenění za design.

Katalog
logobw

SLV – BIG WHITE

Řešení osvětlení obytných prostor, venkovní osvětlení, osvětlení objektů, v kancelářích i v pohostinstvích, na výstavištích nebo v obchodech.

BIG White
Jarní kolekce
Explore
paulmannlogo

PAULMANN

Široká nabídka kvalitních svítidel od německého výrobce s dlouholetou působností na trhu. V nabídce najdete od moderních svítidel přes světelné systémy, zápustná svítidla, ale také příslušenství pro rodinné domy, byty, a do kanceláří …

Katalog 18/19
Katalog 19/20
Novinky 2018
Pásky a profily
Kolejnicové systémy
Zápustné reflektory
LED zápustná svítidla
Venkovní svítidla
Neordic
Smart Home
logo_panlux_lighting_white_B

PANLUX

Český výrobce svítidel s působností na trhu již od roku 1998. Tento výrobce nabízí širokou škálu svítidel do interiéru i exteriéru, jako jsou bytová, kancelářská, průmyslová, zahradní, montážní a designová. Do nbídky ale také patří světelné zdroje jako jsou LED zdroje, halogeny,  zářivky, úsporné žárovky a další jiné doplňky jako jsou například trafa,  senzory, čidla, drivery, kapesní a čelové svítilny ale také třeba bezdrátové zvonky.

Katalog
Panlux Ceník
wofi-logo

WOFI

Nabídka svítidel německého výrobce, který je na trhu déle než 50 let. Cílem této firmy je sledovat nejnovější trendy, přinášet funkční a přitom designově zajímavá cenově dotupná svítidla, a aby si vybral co nejširší okruh zákazníků.

Katalog 18/19
Katalog 18/19
Stropní svítidla
Světelné zdroje
prezentlogo
luxeralogo
emithorlogo

PREZENT – LUXERA – EMITHOR

Slovenská firma založená v roce 2009 nabízející estetické, funkční, klasické i inovativní osvětlovací tělesa, ekologické světelné zdroje, ale i komplexní řešení osvětlení interiérů a exteriérů. 

Katalog
areluxlogo

ARELUX

Katalog 2019
Novinky
Katalog 2018
azzardologo

AZZARDO

Svítidla s designem pro příští generace. Exkluzivní unikátní design v různých kolekcích, spojující v sobě funkčnost a vysokou kvalitu použitých materiálů.

Deco 2020
Techno 2020
compoluxlogo

COMPOLUX

Katalog

NEDES

NEDES Katalog
lamlogo2

LAM EXPORT

LAM - Via Dese
gealucelogo

GEALUCE

GEALUCE
GEALUCE LED
prolumialogo

PROLUMIA

Katalog
deko

DEKO light

Německý výrobce interiérových i venkovních LED svítidel. Tato značka nabízí i svítidla pro profesionální použití. Zaručena vysoká kvalita.

Katalog
Lineární světlo
fulgurlogo2

FULGUR

FULGUR Katalog
kandelalogo

Kandela

Polský výrobce svítidel s více jak 30 letou tradicí na trhu.

Kandela Katalog