Montáže svítidel

Od návrhu osvětlení po montáž

Prostřednictvím našeho e-shopu i kamenných prodejen Vám nabízíme nejen pestrou škálu svítidel, ale i pomoc při výběru. Specializujeme se na osvětlení, dokážeme Vám pomoci zúžit výběr na zdroje, které vyhoví Vašim nárokům, velikosti osvětlované místnosti i jejímu účelu. S profesionálním odhadem Vám také pomůžeme předejmout budoucí vývoj. Například dětské pokoje se velmi rychle proměňují v závislosti na zvyšující se požadavky a dospívání dětí. Pomůžeme vám najít kvalitní svítidlo s jistotou spolehlivého a úsporného provozu, které vyhoví i v horizontu dekády.

Nebojte se změn – zařídíme i montáž svítidel

Současně s výběrem svítidel amontáže svítidel jejich dodáním vám zajistíme i odbornou instalaci na místě. Běžná domácnost není vybavená potřebným nářadím, může vám chybět i potřebná zkušenost s montáží. Nemusíte složitě shánět svítidla a následně poptávat ochotného řemeslníka v okolí. Od drobných úprav a výměn jsme schopni zastřešit i náročné rekonstrukce svítidel do ramp, podhledů nebo do ploch zabudovaných v nábytku.

Nedělejte kompromisy a investujte do trvale kvalitního osvětlení. Pomůžeme vám najít vhodný typ svítidel pro jakoukoli místnost s ohledem na reálné potřeby i požadovaný design. Správnou volbou světelných zdrojů lépe využijete obývaný prostor, zvýšíte i vlastní komfort a interiér vybavíte s jistotou mnoha let bez nutných oprav, náhrad nebo výměn.

Ing. Michal Ferjančič
Tel.: 778 527 693
Email.: montaze@lenyk.cz

Petr Kaboň
Tel.: 774 737 950
Email.: kabon@lenyk.cz

Kde jsme všude prováděli montáže: byty, domy, zahrady, penziony, hotely, školy, nemocnice, restaurace, bary, prodejny, sklady, kostel…

Můžete nás kontaktovat i pomocí formuláře:

“To nejde”

Tento výraz od nás neuslyšíte.