Návrhy osvětlení a Poradenství

Velice rádi Vám pomůžeme navrhnout osvětlení

Nevíte si s něčím rady v oblasti osvětlení? Velice rádi Vám poradíme a pomůžeme navrhnout pro Vás to nejlepší řešení. Určitě neváhejte kontaktovat náš tým, který má v oblasti osvětlení dlouholeté zkušenosti. Nejen, že Vám navrhneme řešení nebo pomůžeme ohledně svítidel či osvětlení, ale také Vám velice rádi Vaše přání zrealizujeme.

Jak návrh osvětlení probíhá?

Řešení osvětlení rodinných domů, bytů, kanceláří a komerčních prostor je naší velkou předností.

Máme různé varianty a několik odborných poradců pro úspěšné dořešení Vaší zakázky.

Naše práce vypadá takto. Náš odborný poradce přijede na prohlídku Vašeho objektu, pro který bude návrh osvětelní navrhován. Pokud je objekt ve fázi realizace elektrických rozvodů, pomůže Vám dořešit správné rozmístění osvětlení. Dalším krokem je schůzka na jedné z našich prodejen, kde dojde k výběru jednotlivých svítidel. Na základě této schůzky a výběru svítidel Vám vytvoříme nabídku, která je nezávazná.  Bude jen na Vás, zda se pro nás rozhodnete či nikoliv. Za tento úkon účtujeme částku 800 – 1.500,- Kč podle lokality. Pokud rozsah našich prací bude časově náročnější např. bude nutná konzultace s Vaším architektem, nebo zakreslení rozmístění svítidel do plánu, upraví se cena na základě navíc stráveného času.

Pokud u nás zakázku zrealizujete, tak na tom vždy vyděláte. V rámci zakázky dostanete zvýhodněnou cenu, a pokud si necháte svítidla od nás i odborně namontovat, bude celá zakázka účtována s 15-ti% DPH.

Neváhejte nás kontaktovat – navrhneme – namontujeme.

Poradenství, návrhy osvětlení a montáže svítidel:

Tomáš Štér
Tel.: 775 427 648
Email.: navrhyosvetleni@lenyk.cz

Petr Kaboň
Tel.: 774 737 950
Email.: kabon@lenyk.cz

Můžete nás kontaktovat i pomocí formuláře: