Návrhy osvětelní

Kompletní řešení osvětlení od návrhu po montáž!!

Říká se, že každý by měl dělat to, co umí a čemu rozumí. A my rozumíme osvětlení a svítidlům. Díky dlouholetým zkušenostem víme, co přesně, jak a kdy zařídit aby výsledné osvětlení stálo opravdu za to.

Na kvalitním osvětlení opravdu záleží...

Ušetřete za kompletní řešení !

Určitě doporučujeme návrh svítidel a montáž NEPODCENIT. Investice do našeho balíčku se Vám VYPLATÍ. Z našich dloholetých zkušeností víme, že následné předělávání, demontáže a jiné rozsáhlé úpravy z důsledku nepřesně a neodborně zvolených svítidel, ale i jejich umístění v objektu, je finančně i časově náročné.

Vyhněte se do budoucna zbytečným nákladům vyplývajících z nedostatečně promyšlených kroků při počátečním navrhování.

Stavíte, rekonstruujete nebo teprve začínáte stavět a rozmýšlíte nad tím, jaké svítidlo použít, kde a jak ho umístit. Nejste si jisti, zda Vámi zvolené svítidlo je to správné? Design svítidla je jedna věc a jeho funkčnost je věc druhá. Každému poradíme, každému doporučíme takové řešení, aby všechny parametry byly optimální a Vy maximálně spokojeni.

     Samozřejmě budeme rádi, když navštívíte naše prodejny, kde si můžete prohlédnout svítidla různých značek a typů. Proškolený personál Vám velice rád poradí a pomůže s výběrem svítidla. 

     Pokud ale potřebujete komplexnější řešení, specifické rady nebo pomoct s návrhem či montáží svítidel, obraťte se na náš tým techniků, kteří se Vám budou po dohodě naplno věnovat. (kontaktní formulář níže) Naši technici úspěšně řešili již mnoho i nestandardních zakázek a mají mnoho zkušeností, se kterými se rádi podělí.

“Garantujeme individuální přístup.”

Stačí vyplnit formulář

Pouze 3 kroky k realizaci projektu ohledně osvětlení.

KROK 1