SUPER AKCE – LED žárovka za cenu obyčejné žárovky

Objednat LED žárovku za SUPER cenu můžete pouze zde na této stránce. (formulář níže)

Kromě této fantastické nabídky Vám zde představujeme naší další činnost, kterou se zabýváme již řadu let a máme tudíž dlouholeté zkušenosti. Díky tomu Vám můžeme nabídnout naše služby v té nejlepší kvalitě a za výhodných podmínek. Běžně děláme věci, které jiní běžně nedělají.

S námi se vždy domluvíte.

tagprodej

Můžete navštívit jednu z našich kamenných prodejen, kde na ploše cca 300m2 máme vystaveno zhruba 3000 ks svítidel. U každé prodejny můžete pohodlně zaparkovat. Uvnitř na Vás čeká příjemné prostředí, dětský koutek pro Vaše děti a hlavně profesionální personál, který Vám rád zcela jistě poradí a pomůže vybrat to nejlepší svítidlo podle Vašich představ. (Nyní kvůli situaci ohledně Koronaviru jsou prodejny zavřené, ale svítidla můžete pohodlně zakoupit na našem e-shopu.)

tagnavrhy

Stavíte, rekonstruujete, a nebo prostě chcete jenom obnovit svítidla u Vás doma nebo třeba v kanceláři? Velice rádi Vám poradíme a pomůžeme navrhnout pro Vás to nejlepší řešení v oblasti svítidel a osvětlení. Náš specializovaný pracovník Vás navštíví přímo v místě, kde samotná realizace proběhne. Vy nám sdělíte Vaší představu a vše potřebné zařídíme my. A pokud představu nemáte, vytvoříme návrh, který pro Vás bude nejlepší nejen z hlediska vizuální stránky. Více k návrhům osvětlení naleznete ZDE.

tagmontaze

Nevíte si rady nebo nemáte možnosti svítidla správně a odborně namontovat, instalovat? S montážemi máme dlouholeté zkušenosti a už víme, jak se říká co a jak. Máme zkušenosti i s montážemi svítidel v hůře přístupných prostorách. K instalaci svítidel používáme moderní materiály, kotvící úchyty, spojovací materiály apod. Montáž provádí vždy odborný pracovník. Více o montážích naleznete ZDE.

tagporadna

Potřebujete poradit ohledně osvětlení. Chcete třeba vytvořit smart, tzv. inteligentní domácnost. Velice rádi Vám poskytneme odborné poradenství v této oblasti. Poradíme Vám ohledně LED technologií, které jsou čím dál více využívány a moderní pro velice nízkou spotřebu energie a variabilitu osvětlení jako je stmívání, změna barev světla, intenzita světla a pod. Zabýváme se i úpravami svítidel jako je přidávání pohybových čidel do svítidel, výroba či úprava svítidel na míru. Potřebujete poradit, upravit svítidlo….. kontaktujte nás.

akce-zarovky-akce
akce-zarovky-kasa-cena
akce-zarovky-popis
akce-zarovky-zarovka

Objednání LED žárovky za SUPER cenu.